משרדים להשקעה: לא רק לבעלי הון עצמי גבוה

הנדל"ן בישראל נחשב כבר כמה שנים טובות לאופציית ההשקעה המשתלמת ביותר. זאת הסיבה רבים מבקשים להשקיע את ההון העצמי שלהם בתחום הזה. יחד עם זאת בגלל מחירי הדיור הגבוהים, הרבה אנשים מתקשים להשקיע בנדל"ן ולגייס את ההון העצמי הראשוני דרוש לשם כך. אלעד עדן, יזם נדל"ן ובעלים של חברת 'עדן גרופ' מציע פתרון השקעה גם למי שאין לו הון עצמי גבוה במיוחד, והוא משרדים להשקעה.

מה היתרונות של משרדים להשקעה?

אלעד עדן, יזם נדל"ן ובעלים של חברת 'עדן גרופ', מאפשר למי שמעוניין להשקיע בנדל"ן את ההזדמנות לגייס הון לא גבוה עבור משרדים להשקעה. למרות שהרבה מהאנשים חושבים ששוק הדיור עדיף להשקעה, האפשרות של נדלן מסחרי מתבררת נוחה יותר, זאת הודות להון העצמי הנמוך הנדרש, ועשויה להוות אופציה מצוינת למי שאינו מעוניין להישאר מאחור ורוצה להשקיע בנדל"ן בישראל. היתרונות של השקעה במשרדים הם רבים כמו – שכירות חודשית קבועה וגבוהה וכן שותפים ברכישת הנכס.

  • שכירות חודשית קבועה וגבוהה – אלעד עדן, יזם נדל"ן ובעלים של חברת 'עדן גרופ' וכן יזמים אחרים שמציעים השקעה בנדל"ן מסחרי, מעמידים את היתרון המרכזי של ההשקעה במשרדים והוא שכירות חודשית גבוהה וקבועה. שלא כמו בפתרונות דיור, במשרדים יש יותר כסף להשכרה מכיוון שבדרך כלל מדובר בעסקים בינוניים עד גדולים, שמסוגלים לעמוד בכך וכן מדובר בסגירת חוזה ארוך טווח לכמה שנים, בניגוד לשוק הדיור, שם מדובר בדרך כלל בחוזה לשנה ובשוכרים מתחלפים כל הזמן.
  • שותפים ברכישת הנכס – אלעד עדן, יזם נדל"ן ובעלים של חברת 'עדן גרופ' מציע את אפשרות משרדים להשקעה גם למי שאין לו הון עצמי גבוה, בגלל השותפים שבדרך כלל קיימים בסוג כזה של עסקאות. לעומת רכישה של דירה, ברכישה של משרד יכולים להתאגד כמה משקיעים כאשר לכל אחד מהם הון עצמי נמוך ולהרוויח בהתאם.
פורסם בקטגוריה השקעות, מאמרים כלליים, נדל"ן מסחרי, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.