לא רק שכר דירה נמוך יותר: יתרונות הדיור בדירות מיקרו

house-1407562_640

מיקרו דירות נחשבות לדבר החם כיום בעולם הנדל"ן. בשנים האחרונות ניתן לראות בעיקר בתל אביב דירות שבעליהן חילקו את הנכס שלהם לדירות זעירות על מנת להגדיל את התשואה. יוקר המחיה וההיצע הנמוך של דירות קטנות גורם לקשיים רבים עבור צעירים המעוניינים לגור במרכז, לכן כדאי לדעת כי לפתרונות הדיור של מיקרו דירות יש יתרונות רבים – לא רק שכר דירה שפוי ונמוך יותר, אלא גם הגדלת ההיצע של דירות למגורים והאפשרות לגור במרכז במיקום אטרקטיבי.

אלעד עדן, הידוע כיזם נדל"ן מסחרי ומומחה ליזמות פינטק, יוזם פרויקטים של השבחת נכסי נדל"ן מסחרי לצרכי מגורים. הוא מאתר מבנים מסחריים במיקומים מרכזיים ומשדרג אותם לדירות מיקרו המאפשרות לצעירים לגור במרכז הארץ, ליהנות משכר דירה אטרקטיבי, מאיכות חיים גבוהה ומאפשרות לחסוך כסף בצד, ליהנות מחברה של צעירים נוספים במבנה ומתנאי מגורים מעולים.

מיקרו דירות – יתרונות רבים

check-1292819_640

ישראל מתמודדת עם מצוקת דיור בר השגה. צעירים רבים אינם מצליחים לחיות בכבוד מאחר שמחירי השכירות במרכז הארץ גבוהים, ולמעשה חלק גדול מהמשכורת הולך למימון שכר הדירה. לכן, מעבר למצוקת הדיור ולמחירי השכירות הגבוהים, הצעירים בארץ הופכים להיות עניים יותר והם זקוקים לעזרה מההורים.

אלעד עדן, המתמחה בנדל"ן מסחרי, מציע פרויקטים של מיקרו דירות במיקומים מרכזיים. כך הצעירים אינם צריכים להחזיק רכב כדי להגיע לעבודה, הם זוכים לגור בדירות מאובזרות היטב ומשלמים שכר דירה שפוי. למעשה, פתרון המיקרו דירות יכול לסייע לרבים בארץ, לתרום להורדת מחירי הנדל"ן ולסייע לצעירים לחיות בכבוד.

באמצעות הסבת נדל"ן מסחרי לנדל"ן למגורים ניתן להקים פרויקטים של מיקרו דירות בכל הארץ ובעיקר במרכז. לכן, אלעד עדן יוזם פרויקטים חדשים בתחום מתוך דאגה כנה לצעירים וכדי לסייע לרבים לא לוותר על החלום לגור ולעבוד במרכז הארץ.

פורסם בקטגוריה דיור לסטודנטים, נדל"ן בארץ, פתרונות דיור, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.