עיריית הרצליה תבנה מיקרו-דירות על חברות הייטק בעיר

עיריית הרצליה עומדים להוציא היתרי בנייה ראשון לדירות מגורים בנות 49-55 מ"ר, שיוקמו באזור התעסוקה, מעל בניין משרדים קיים – מה השינוי הזה מלמד את הציבור על בניית מיקרו דירות?

מיקרו דירות - הפתרון האולטימטיבי לזוגות צעירים

מיקרו דירות – הפתרון האולטימטיבי לזוגות צעירים

זו הפעם הראשונה שלאזור התעסוקה הוותיק של הרצליה, שאי אפשר להתעלם ממנו בנסיעה על כביש הגוף ומשמש בית לעשרות חברות הייטק יתווספו דירות מגורים בגודל של 49-55 מ"ר. בקומות שייבנו מעל המגדלים יתווספו כ-50 דירות קטנות.

החידוש העיקרי של התכנית היא המטרה לעודד את הדיירים להשתמש בתחבורה ציבורית ובתחבורה אלטרנטיבית, כמו אופניים ולעודד אורח חיים נוח יותר.

"מיקרו דירות  הן הפיתרון האולטימטיבי לזוגות צעירים, להייטקיסטים יחידים או לזוגות בלי ילדים ובייחוד באזור כמו הרצליה, שבה יש המון אנשי הייטק שנוסעים מדי יום זמן רב למקום העבודה שלהם", אומר אלעד עדן, יזם נדל"ן ובין החלוצים הראשונים בתחום דירות המיקרו ברחבי הארץ.

לדירות המזעריות, כאמור, יתרונות רבים ובראשם מחירי השכירות הזולים. בנוסף, זוגות צעירים לא צריכים למצוא את עצמם מבזבזים זמן וכסף בהגעה לעבודה או בתשלומי משכנתא או שכירות גבוהים ויכולים לעבור לגור במיקרו דירות, שם יוכלו ליהנות גם מקירבה למקום העבודה וגם מדמי שכירות נמוכים.

"היוזמה המבורכת שמקדמת עיריית הרצליה היא צעד חשוב ואני סבור כי עיריות נוספות יצטרפו ליוזמות הנדל"ן וישקיעו גם הם בדירות מיקרו לצעירים. אני בטוח שהממשלה ושר האוצר יקדמו גם את הדירות המזעריות ויבינו שמדובר בפתרון דיור אולטימטיבי לזוגות הצעירים בישראל."

אלעד עדן מסר כי לאחרונה רואים תנופת דיור רחבה מאוד בכל הקשור לדירות מיקרו סטודיו, עדן גרופ מוסר כי סך דירות הסטודיו מתוך סך הדירות הכלליות המוקמות כרגע בתל אביב צפוי לעלות משמעותית בזמן שהתשואה שצפויה למשקיעים על הדירות הללו גבוה משמעותית בד בבד הביקושים לדירות הסטודיו והמיקרו סטודיו הם אדירים.

פורסם בקטגוריה מאמרים כלליים, פתרונות דיור, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.