האם סודם של המשקיעים העשירים רלוונטי גם עבורך?

אלעד עדן מגלה לנו מה הסוד של המשקיעים העשירים זה מכבר ידוע כי ההשקעות הנחשבות למניבות רווחים יותר מכולן, הן השקעות אותן יכולים להרשות לעצמם אנשים בעלי ממון. אולם כאן נשאלת השאלה: האם גם אלה שהונם ממוצע יכולים להשקיע ולהניב רווחים נאים?

מדוע אנשים עשירים משקיעים בנדל"ן?

על פי אלעד עדן, בעל וותק וניסיון בנדל"ן מסחרי וביזמות פינטק, משקיעים שההון נמצא בידם תמיד יעדיפו להשקיע בנדל"ן, מכיוון שהוא מניב תשואות נאות ואף רווחים פיננסיים בלתי מבוטלים.

אלעד עדן רואה את תחום הנדל"ן כערוץ השקעה המאפשר הכנסות שאין לעמול בעבורן יותר מדי, כלומר הן פאסיביות, וכל מי שרוכש נכס כזה או אחר יכול לסמוך על כך שבעתיד ערכו רק יעלה.

האם גם לכם זה מתאים?

כל אחד יכול להשקיע בנדל"ן - כך אומר אלעד עדןאלעד עדן טוען שבהחלט כן. גם אם אינכם נחשבים לאנשים אמידים או עשירים, תמיד ניתן למצוא אלטרנטיבות אשר יתאימו ליכולות הכלכליות שלכם. במה מדובר, בעצם? האוכלוסייה הממוצעת יכולה להשקיע ברשתות חברתיות המשקיעות בנדל"ן, כל אחד משקיע סכום של כמה עשרות אלפי דולרים, סכום שווה כמעט לכל כיס.

מדובר בנכסים בחו"ל, מכיוון שזה לא מכבר ידוע שמדינת ישראל איננה המקום הכי אטרקטיבי להשקיע בו, בין היתר בשל בועת הנדל"ן. בצורה זו, גם אלה אשר אינם נחשבים לאנשים עשירים יוכלו ליטול חלק במגרש של בעלי הממון. על פי אלעד עדן, זוהי הזדמנות פז שאין לפספס.

 

אין צורך להיות מומחים גדולים בנושא

אכן, מלכתחילה אין חובה להיות בקיאים בנושא הנדל"ן, אולם הידע נרכש עם הזמן. חשוב להבין מראש, שבתחום זה ניתן גם להפסיד ולא רק להרוויח, בדומה לסחר מניות בבורסה, ולכן יש ללמוד את החומר. לבסוף, כפי שניתן להבין, התשובה היא חיובית.

גם אם אינכם עשירים ובעלי ממון רב, ניתנת בידכם האפשרות להשקיע בנדל"ן ולהניב רווחים מרשימים ביותר.

פורסם בקטגוריה השקעות, מאמרים כלליים, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.