האם בישראל יש מספיק דירות למגורים?

שוק הנדל"ן בישראל נמצא בבעיה חמורה בגלל מלאי דירות מצומצם וביקוש גבוה לנכסי מגורים. למרות מאמצי הממשלה ובעיקר שר האוצר, עדיין לא נמצא פתרון למצוקת הדיור עבור זוגות צעירים ומשפחות עם ילדים. יש ביקוש גבוה לדירות למגורים, אך ההיצע נמוך, ולכן גם המחירים רק ממשיכים לטפס מעלה ומקשים עוד יותר על תושבי המדינה למצוא פתרון לצורך הבסיסי של דירה למגורים.

אחד הפתרונות היצירתיים לשחרור הלחץ ולמענה עבור הביקוש הגבוה לדירות למגורים הוא באמצעות הסבת נדל"ן מסחרי לצורכי מגורים. יזם הנדל"ן אלעד עדן, מומחה בנדל"ן מסחרי וביזמות פינטק, מתמחה באיתור נכסי נדל"ן מסחרי ובהפיכתם לבנייני מגורים לכל דבר, עם כל התשתיות הנדרשות.

הסבה נרחבת של נדל"ן מסחרי לדירות למגורים

ניתן להגדיל את מלאי הדירות במהירות גבוהה יחסית.

ניתן להגדיל את מלאי הדירות במהירות גבוהה יחסית.

אלעד עדן, בעל ותק וניסיון רב בתחום הנדל"ן המסחרי וביזמות פינטק, מציע פתרון מהיר וממשי למצוקת הדיור הקשה בישראל. במקום להשקיע בפרויקטים גדולים ומורכבים להקמת בנייני מגורים, הוא מציע הסבה של נדל"ן מסחרי לצורכי מגורים.

יש מאות ואף אלפי מבני נדל"ן מסחרי שניתן לשנות את ייעוד המבנה לצורכי מגורים במהירות גבוהה יחסית, וכך תוך זמן קצר ניתן להציע לציבור הרחב אלפי דירות למגורים במיקומים האטרקטיביים ביותר בארץ ובמחירים משתלמים.

מהי הסבת נדל"ן מסחרי לצורכי מגורים?

אלעד עדן, בעל ניסיון וידע רב בתחום הנדל"ן המסחרי, מסביר מהו הליך הסבת נדל"ן מסחרי לצורכי מגורים. לדבריו, יש כיום מבני נדל"ן מסחרי רבים, רובם במרכזי הערים הגדולות, אשר עומדים שוממים וללא שימוש או כאלה שנעשה בהם שימוש חלקי בלבד. הנדל"ן המסחרי מוגדר לשימוש ייעודי לצורכי מסחר ולכן יש בו משרדים, חנויות וכיוצא בזה.

ניתן לשנות את ייעוד המבנה ממסחר לצורכי מגורים ולשדרג את המבנה לדירות בגדלים שונים, לרבות דירות מיקרו אותן קשה למצוא בשוק. הסבה נרחבת של נדל"ן מסחרי למגורים תאפשר להגדיל את מלאי הדירות ולהקל את המצוקה הקשה בענף.

building-1080592_640

פורסם בקטגוריה מאמרים כלליים, נדל"ן בארץ, פתרונות דיור, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.