בירד הפתרון לסטודנטים מאת אלעד עדן

קורקינטים חשמליים הם הדבר החם בתל אביב, חברת בירד הראשונה שהציע פתרון למייל האחרון (Last mile) הפכה להיות המובילה בתל אביב. לדברי אלעד עדן קיימים מספר פתרונות נוספים, אופניים המושכרות לפי מרחק או זמן כמו גם קטנועים רגילים.

יחד עם זאת, הפתרון של הקורקינטים החשמליים הוא הפתרון האידיאלי לסטודנטים כאשר סכום השימוש הוא נמוך מאוד ושווה לכל נפש במקביל ניתן למצוא אותם בכל פינה בעיר ולהשאיר אותם עם ההגעה למחוז היעד פשוט במקום. "כמה פשוט ככה קל"

בירד קורקינטים להשכרה פתרון לסטודנטים

מעמד קורקינטים של חברת בירד הפתרון לסטודנטים מאת אלעד עדן

בעיתונות הישראלית לא מזמן פורסם כי הערים הראשונות בהן אפשר יהיה למצוא קורקינטים חשמליים אחרי ארצות הברית הינן תל אביב ופריז

 

אלעד עדן מעדכן כי בתל אביב אלפי אנשים משתמשים בקורקינטים כאמצעי תחבורה יום יומי, בדרך לבית הספר, לעבודה ללימודים ואפילו לחוף הים, הקורקינט חוסך את זמן הפקקים. באמצעות השימוש בקורקינטים להשכרה לפי שימוש מספר אלעד עדן תושבי העיר יזכו לאמץ פתרון אקולוגי וחברתי.

עדן צופה כי פתרונות תחבורה חדשניים צפויים לשטוף את רחובות תל אביב וזוהי רק הסנונית הראשונה שמגיע לרחובת העיר. בתקופה הקרובה צפויות להכנס מוניות שיתופיות כמו גם מוניות אוטונומיות ופתרונות רבים נוספים אחרים.

 

למידע נוסף אודות אלעד עדן ופתרונות לסטודנטים.

פורסם בקטגוריה דיור לסטודנטים, כללי, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.