איך מזהים נכס מסחרי אטרקטיבי להשקעה?

tumblr_nxluarSovJ1ted1sho1_1280

שוק הנדל"ן בארץ מאפשר ליזמים להשקיע בנכסים מניבים וליהנות מתשואה גבוהה. רבים ממשקיעי הנדל"ן מפנים את כספם לרכישת נדל"ן למגורים, לכן כדאי לדעת כי קיימות אפשרויות נוספות להשקעה, והן עשויות להתגלות כאטרקטיביות ומשתלמות. אלעד עדן, יזם בתחום הנדל"ן המסחרי וביזמות פינטק, מתמחה בהשקעות בנכסים מסחריים אטרקטיביים. בין היתר הוא מאתר נכסי נדל"ן מסחרי במיקומים מרכזיים על מנת לשנות את הייעוד שלהם לצורכי מגורים. כך הוא בונה בנכס מיקרו דירות ומשכיר אותן לצעירים ולסטודנטים, ולמעשה זוכה לתשואה גבוהה ולהשקעה משתלמת ביותר.

כיצד לזהות נכס מסחרי אטרקטיבי להשקעה?

כדי להשקיע בנכסי נדל"ן מסחרי חשוב להכיר את הענף וללמוד אותו. איתור נכס מסחרי אטרקטיבי להשקעה אינו דבר של מה בכך: אלעד עדן, יזם הנדל"ן המתמחה בנושא זה, מציע לפנות אליו על מנת לאתר נכסים מניבים במיקומים אטרקטיביים. כך ניתן ליהנות מתשואה גבוהה ומהשקעה חכמה ויעילה.

איתור נכסים איכותיים במחירים אטרקטיביים

איתור נכסים איכותיים במחירים אטרקטיביים

חשוב לציין כי נכס מסחרי נחשב לאטרקטיבי בהתאם לפרמטרים כמו מיקום הנכס, תשואה אפשרית, עלויות תחזוקה שוטפות, חניה, מפרט טכני, ארנונה, עיצוב, תשתיות ועוד. כדי להשכיר משרדים ומחסנים בנכס חשוב לוודא כי הוא נמצא במיקום מרכזי ונוח בו יש ביקוש גבוה. כמו כן, יש לבדוק האם הנכס נמצא קרוב לעורקי תחבורה ראשיים, מהם עומסי התנועה באזור, מהי השכירות הממוצעת ומהן העלויות הנדרשות לתפעול של הנכס.

אפשרות לשינוי ייעוד הנכס

נכס מסחרי להשקעה חייב להימצא במיקום אטרקטיבי. ניתן להשקיע בנכסים עם שוכרים קיימים, כך אין צורך להשקיע משאבים עצומים בחידוש תשתיות ובשיווק הנכס כדי לאכלס אותו. עם זאת, לעתים כדאי לחפש נכס מסחרי שניתן לשנות את הייעוד שלו לצורכי מגורים – כך ניתן לבנות מיקרו דירות ולהשכיר אותן לשוכרים רבים. אלעד עדן, איש נדל"ן מקצועי ומנוסה המתמחה גם ביזמות פינטק, יזם בשנים האחרונות מספר פרויקטים של הסבת נכס מסחרי לצורכי מגורים והשכרת מיקרו דירות לצעירים, השקעה מצוינת לכל מי שמעוניין להיכנס לתחום ולהרוויח היטב.

פורסם בקטגוריה מאמרים כלליים, נדל"ן בארץ, נדל"ן מסחרי, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.